You are here:  / Urlop i Wakacje / Wczasy jesienią

Wczasy jesienią

Wczasy jesienią

Turyści, którzy mają zaplanowany już wyjazd w czasie wakacji mogą skorzystać z ofert różnych linii lotniczych i zaplanować podróż jesienią. Wielu urlopowiczów woli podróżować poza tłumem turystów a także uniknąć przepełnionych hoteli. Dla nich easyJet przygotował specjalną ofertę, z której warto jak najszybciej skorzystać. Na jesień można zakupić bilety lotnicze do Paryża w szczególnie atrakcyjnych cenach. O walorach tego miasta z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Paryż jest światową stolicą mody i kultury. Przede wszystkim słynie z katedry Notre Dame a także Luwru i oczywiście najsłynniejszej wieży Eiffla. Nie można pominąć kawy w jednej z uroczych paryskich kafejek. Wczasy w Paryżu to niezapomniana przygoda, szczególnie dla par, gdyż to miasto uznane jest za stolicę miłości.

EasyJet w ostatnim czasie zaoferował naprawdę sporo promocji. Oferta dotyczy także biletów lotniczych do Londynu a także innych miejsc na wyspach brytyjskich. Londyn jest szczególnie atrakcyjny latem, gdyż można znaleźć tu mnóstwo promocji i tanich ubrań o tej porze roku. Hotele w Londynie położone są zazwyczaj obok ciekawych pod względem turystycznym miejsc. Londyn to stolica słynna na cały świat pod względem biznesowym, ale także ważnym miejsc. Aż cztery obiekty zapisane są na światową listę dziedzictwa Unesco. Londyn słynie z takich miejsc jak Big Ben i Pałac Królewski. Miasto posiada największy na naszym kontynencie port lotniczy.

EasyJet to linia lotnicza na która możemy liczyć w największym stopniu. Pod względem jakości świadczonych usług znacznie wyprzedza innych przedstawicieli taniego latania. Po raz kolejny otrzymał najlepszej taniej linii lotniczej na naszym kontynencie. EasyJet ponadto jest linią bardzo ekologiczną. Oprócz wysokiej jakości usług odznacza się także bardzo młodą flotą. EasyJet z Polski lata tylko z portu lotniczego w Krakowie. Jednak coraz bardziej rozszerza swoją siatkę połączeń. Najczęściej lata do Londynu i Belfastu. Ostatnio oferował tanie loty do Berlina, z którego to można kontynuować podróż w inne miejsca Europy i świata.