You are here:  / Urlop i Wakacje / Warmia i Mazury

Warmia i Mazury

Niektóre regiony naszego kraju warto odwiedzić praktycznie przez cały rok. Wydaje się, że Mazury sprawdzają się jedynie na letnie wypady, ale nic bardziej mylnego. Oferta turystyczna Warmii i Mazur z pewnością zadowoli każdego i bez względu na miesiąc wyjazdu.
Warto zaznaczyć, że Hotel Warmia i Mazury czeka na turystów przez cały rok, a cennik dla miłośników aktywnego wypoczynku zimą może okazać się miłą niespodzianką.

Czy naprawdę trzeba jechać w góry na narty? Niekoniecznie, ponieważ mamy stoki narciarskie także na Mazurach, np. w Gołdapi na amatorów białego szaleństwa czekają dwa kilometry świetnie przygotowanych tras zjazdowych oraz pięć wyciągów. Także Mrągowo cieszy się popularnością ze względu na obecność trzech wyciągów i aż pięciu tras zjazdowych. Ponadto, dostępne są szkółki narciarskie dla tych, co stawiają pierwsze kroki na stoku, wypożyczalnia sprzętu, więc nie trzeba niczego wozić ze sobą oraz snow park.
Nie można też zapominać o bardzo ciekawych trasach dla narciarstwa biegowego. Niezwykle zróżnicowany teren, a przede wszystkim występujące często śnieżne zimy gwarantują pełne zadowolenie, np. w Puszczy Piskiej jest aż sześć szlaków mających łącznie 40 kilometrów. Zwolennicy trochę bardziej ekstremalnych klimatów mogą również skorzystać z oferty zimowego spływu kajakowego. A po całodniowym szaleństwie można dobrze zjeść i wypocząć, gdyż Hotel Warmia i Mazury zadba o każdego turystę.