You are here:  / Urlop i Wakacje / Turniej Familijny na Sparcie. Zakończenie sezonu 2014/2015.

Turniej Familijny na Sparcie. Zakończenie sezonu 2014/2015.

Turniej Familijny na Sparcie. Zakończenie sezonu 2014/2015.
Na zakończenie obecnego sezonu i oczywiście roku szkolnego działacze MKS ?Sparta? Prudnik zorganizowali Turniej Familijny z udziałem wszystkich zawodników naszego Klubu. Połączone drużyny juniorów młodszych i trampkarzy rozegrały turniej, w którym zmierzyły się z ekipami ?Hattricka? Głuchołazy, ?Polonii? Pogórze i ?Chemika? Kędzierzyn ?Koźle.

Turniej wygrali podopieczni trenera Nowackiego ze „Sparty” przed „Chemikiem”, „Hattrickiem” i „Polonią”.

Drużyny rozegrały turniej w systemie „każdy z każdym” osiągając wyniki:

SPARTA PRUDNIK –HATTRICK GŁUCHOŁAZY 4:1

POLONIA POGÓRZE – CHEMIK KĘDZIERZYN – KOŹLE O:1

DARMOWE SEKS ANONS EROTYCZNE

SPARTA PRUDNIK – POLONIA POGÓRZE 2:0

CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE – HATTRICK GŁUCHOLAZY 3:2

SPARTA PRUDNIK – CHEMIK KEDZIERZYN-KOŹLE 1:1

POLONIA POGÓRZE – HATTRICK GŁUCHOŁAZY 0:4

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Jakub Sajewicz z prudnickiej SPARTY, najlepszym bramkarzem Konrad Karbownik z CHEMIKA, a królem strzelców z 3 trafieniami Michał Matyjas z HATTRICKA. Wszyscy trzej otrzymali okolicznościowe statuetki. Kapitanowie wszystkich drużyn otrzymali z rąk Prezesa SPARTY puchary za udział.

Przy okazji wręczania pucharów dla uczestników turnieju, uhonorowani zostali pamiątkowymi statuetkami zawodnicy Sparty kończący wiek juniora młodszego i tym samym przygodę piłkarską w naszym klubie. Uhonorowani zostali: Jakub Sajewicz, Jakub Gacek, Patryk Gach, Marcel Strzelecki, Dawid Zioła i Damian Laszczak. Życzymy naszym wychowankom dalszego rozwoju piłkarskiej kariery i sukcesów sportowych w następnych klubach.

W przerwie turnieju młodzicy Sparty rozegrali towarzyski mecz z kolegami Łąki Prudnickiej. Był to rewanż za mecz obydwu zespołów, który odbył się przed tygodniem w Łące. Obydwie drużyny zostały uhonorowane okolicznościowymi pucharami.