You are here:  / Urlop i Wakacje / Restauracje i hotele na wesele – Legionowo

Restauracje i hotele na wesele – Legionowo

O wotelu
Zapewne znaczna część czytelników nie słyszała o czymś takim, jak wotel. Zamierzam zatem przedstawić definicję tego pojęcia w dzisiejszym krótkim artykule.
Wotelem nazywamy takie przedsiębiorstwo, które świadczy podstawowe hotelarskie usługi przy uczęszczanym komunikacyjnym szlaku. Można je praktycznie nazwać motelem, jednakże nie spełnia pewnych prawnych wymogów, aby stosować to określenie.
Ciekawą rzeczą jest, że na tego typu firmy natykamy się coraz częściej w najróżniejszych regionach naszego cywilizowanego świata. Nazwa ?wotel? jest bardzo podobna do nazwy ?motel?, co ma sugerować niemalże synonimowość tych dwóch określeń.
Oczywistym jest, że takie przedsiębiorstwo, obok miejsc noclegowych, oferuje również pobliski strzeżony parking oraz przyrządzenie ciepłego posiłku, czy zatankowanie pojazdu. Jednakże wystarczy rzucić okiem na restauracje i hotele na wesele, aby zauważyć, jak skromne są to warunki. Z drugiej strony podróżni są zazwyczaj zbyt zmęczeni podróżą, aby na to narzekać i z wdzięcznością witają miejsca, gdzie wypoczną przez noc.