You are here:  / Urlop i Wakacje / Polskie góry to doskonałe miejsce na ferie i zimowy wypoczynek

Polskie góry to doskonałe miejsce na ferie i zimowy wypoczynek

Polskie góry to doskonałe miejsce na ferie i zimowy wypoczynek. Można poszusować na nartach czy desce albo wybrać się z dziećmi na zjazdy na sankach. Świeże powietrze i piękne widoki są gwarantowane. Podhale to również mnóstwo tradycji – góralski folklor może być bardzo interesujący dla przyjezdnych z miasta. Góry latem również zapewniają wiele atrakcji, ponieważ można udać się na piesze wędrówki czy zwiedzić region rowerem.

Noclegi Zakopane zapraszają do poznania oferty. To wygodne i pełne rodzinnej atmosfery miejsca do spania, gdzie można skutecznie wypocząć przez cały rok. Mieszkania są wyposażone w niezbędne sprzęty, każdy gość będzie więc zadowolony – zarówno ten podróżujący samotnie, jak i z rodziną.

Zakopane to jedno z najbardziej znanych polskich miast położonych na Podhalu. Właśnie dlatego rozrywkę znajdą tutaj osoby lubiące ciszę i spokój, a także te, które wolą poznawać ludzi i miasto. Krupówki położone są nieopodal. W Zakopanem do dyspozycji turystów jest wiele barów i restauracji.