You are here:  / Urlop i Wakacje / Loty Hong Kong

Loty Hong Kong

Zarówno ze względów biznesowych, jak i turystycznych, coraz więcej ludzi decyduje się na podróż do Chin. Ten ogromny i piękny kraj położony na kontynencie azjatyckim jest od nas oddalony o tysiące kilometrów.

Podróż do Chiny samochodem czy pociągiem jest oczywiście możliwa, jednak jest bardzo czasochłonna. Dlatego też do tego wspaniałego kraju najlepiej udać się samolotem, dzięki czemu zaoszczędzimy sporą ilość czasu. Loty Warszawa Hong Kong odbywają się regularnie, jednak ze względu na ogromne zainteresowanie najlepiej zarezerwować bilet na taki lot w interesującym nas terminie odpowiednio wcześniej. Podróżowanie samolotem jest nie tylko najszybszą metodą dostania się do Chin, ale także najbezpieczniejszą. Na lotnisku w Hong Kongu z łatwością złapiemy taksówkę, która dowiezie nas pod hotel, w którym zarezerwowaliśmy sobie pokój na czas pobytu w Chinach.
Wylatując z Warszawy najlepiej i najwygodniej będzie nam skorzystać z bezpośredniego lotu do Hong Kongu, dzięki czemu unikniemy przesiadek do innych samolotów.