You are here:  / Urlop i Wakacje / Jakie hotele wybieramy najczęściej?

Jakie hotele wybieramy najczęściej?

Osoby, które często podróżują, bardzo często przywiązują dużą wagę do tego, w jakim hotelu zatrzymują się na nocleg. Bardzo ważną rzeczą, jaka przyciąga turystów do danego hotelu jest to aby sprawiał on wrażenie przytulnego, przypominającego domową atmosferę.
Z badań statystycznych wynika, że Polacy wolą hotele u umiarkowanym standardzie, to jest dwugwiazdkowe, lub trzygwiazdkowe. Bardzo rzadko podróżnicy decydują się na noclegi w hotelach czterogwiazdkowych. Te same badania statystyczne pokazały też, że podczas noclegu w hotelach, turyści zwracają dużą uwagę na czystość, oraz jakość obsługi przez personel hotelowy.
Bardzo ważną kwestią dla wielu osób korzystających z usług hotelarskich i turystycznych jest również poziom usług gastronomicznych oferowanych przez dany hotel. Turyści oczekują, że potrawy, jakie otrzymają do zjedzenia, będą jak najbardziej przypominały domowe specjały. Najchętniej wybierane są hotele, gdzie można skorzystać z całodziennego wyżywienia, a nie tylko ze śniadań.