You are here:  / Urlop i Wakacje / Hotele nad morzem w pełni sezonu pękają w szwach

Hotele nad morzem w pełni sezonu pękają w szwach

Większości z nas udane wakacje kojarzą się z szumem fal i parzącym stopy złocistym piaskiem na plaży. Choć pogoda bywa kapryśna i ceny nie należą do najniższych, Bałtyk wciąż pozostaje najpopularniejszym kierunkiem, jaki obierają polscy wczasowicze.

Hotele nad morzem w pełni sezonu pękają w szwach, a na polach namiotowych ciężko znaleźć miejsce nawet na niewielki namiot.
Mieszkańcy całego kraju tłumnie wyruszają nad morze, by pooddychać świeżym powietrzem pełnym jodu (dotyczy to szczególnie najbardziej zanieczyszczonych miast Polski, takich jak Kraków) obcować z przyrodą, bo przeważnie na co dzień nie maja takiej możliwości.

Dla najmłodszych pobyt nad morzem to również ogromna frajda. Zbieranie muszelek, kąpiele w morzu pozostawiają niezapomniane wspomnienia. Większość pensjonatów jest przystosowana do przyjmowania rodzin z dziećmi i zapewnia komfortowe warunki pobytu.

Dlatego nie powinna nas dziwić ciągła popularność Bałtyku jako miejsca spędzania urlopów, morze będzie przyciągało turystów zawsze.