You are here:  / Urlop i Wakacje / Atrakcje Miedzyzdroje

Atrakcje Miedzyzdroje

Międzyzdroje – wybierz je!

Polskie wybrzeże Bałtyku jest niedoceniane przez polskich turystów. Ci, którzy planują wakacyjny pobyt najczęściej wybierają nadmorskie kurorty nad Morzem Śródziemnym bądź Czarnym, jednoznacznie kojarząc wakacyjny odpoczynek z pluskaniem się w wodzie. Uważają oni, że nie ma to najmniejszego sensu w polskim, zimnym zbiorniku wodnym, gdzie kąpiel staje się raczej smutnym obowiązkiem (bo jak to tak nie wykąpać się w Bałtyku, będąc nad morzem) niż przyjemnym doznaniem dla całego ciała.
Ale to nie woda sprawia, że Niemcy, naród bardzo mądry i ekonomicznie zarządzający swoimi pieniędzmi obecnie chętniej wybierają nasze morze niż Śródziemne! To ogromna ilość atrakcji turystycznych, która jest wielokrotnie wyższa niż we Włoszech czy Chorwacji. To bogata kultura i polska historia wyryta w licznych zabytkach, pomnikach i muzeach na całym wybrzeżu.
A gdy już tak bardzo ważne jest dla nas pluskanie się w ciepłej wodzie istnieją liczne substytuty do spełnienia tej potrzeby, które dostarczają polskie kurorty – między innymi baseny wyposażone w sauny oraz centrum SPA. Jeśli chodzi o tego typu atrakcje Miedzyzdroje są najbardziej znanym miasteczkiem, które je dostarcza. A przy tym jest znacznie bardziej ekonomiczne (czytaj: tańsze) niż drogie kurorty nad Morzem Czarnym bądź Śródziemnym. Poza tym wybierając Międzyzdroje spełniasz swój patriotyczny obowiązek ekonomiczny i dajesz zarobić swoim rodakom, a przy tym państwu, które następnie twoje pieniędzy wykorzystuje na szkoły dla twoich pieniędzy, publiczną opiekę zdrowotną bądź planowanie przestrzeni miejskiej, by cieszyć twoje oczy.